Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pište sem, o všem!

18. 10. 2010

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Elektřina

(Zahradkáři, 19. 10. 2010 13:44)

Omlouvame se ale i přesto jsme chtěli alespon upozornit jak tady někdo s nami nekomunikuje a děla si podle svého tudiž se teda obracime na svaz a vam se omlouváme .

Elektřina

(Jiří Lissek, 18. 10. 2010 22:09)

Vážení zahrádkáři ZV III
Obrátili jste se na špatnou adresu.
Oficiální Váš partner je ZO Opava Město a jeho výbor a ne webové stránky ZV I. Každý pozorný čitatel zjistí na úvodní straně, že "tyto stránky jsou záležitosti volného času a nemají oficiální charakter"! Takže se obracejte se svými záležitostmi na správné místo!

Elektřina

(Zahrádkáři, 18. 10. 2010 21:52)


Dobrý den! Žádáme Vás o vysvětlení ohledně přechodu mezi společnostmi dodávající našim osadám za Vodárnou elektrickou energii. Proč na vývěsce nebyla uvedena osada za Vodárnou III a nebyli jsme také informování že se to týká také Nás.Mohli jsme si opsat své stavy tak jako byli vyzvání zahrádkáři zbývajících osad. Dále by Nás zajímalo kdo tuto akci vede a za jakých podmínek byla uzavřena smlouva a kdo odsouhlasil pravomoc jisté osobě k rozhodovaní za ostatní.Myslíme si že tyto věci by se měli řešit společně nebo alespon mezi předsedy jednotlivých osad a ti tyto zprávy předávat dále osadníkům. Samozřejmě včas a ne až je vše sjednáno.Tudíž můžeme počítat s tím že jednoho dne někdo nebude chtít pitnou vodu tak ji jednoduše nechá odpojit Všem.Jakou odpovědnost má osoba která tuto akci zorganizovala bez nějakého souhlasu všech osadníků a jak si mohla toto dovolit.Jsme tady snad tři osady. Jsme rádi že Nám někdo zajistil elektřinu ale mohli by jsme se také k těmto věcem vyjádřit a vědět co se vůbec sjednalo a podepsalo s novým dodavatelem.Vůbec nevíme proč došlo ke změně dodavatele a proč nebylo s námi jednáno. Děkujeme za odpověd.Kopie smlouvy by mohla byt alespon vyvěšena na nástěnce k nahlédnutí. Ještě jednou děkujeme Zahrádkáři.