Jdi na obsah Jdi na menu
 


Osadní schůze a brigáda

15. 6. 2009

 

   Brigáda byla úspěšná, zaměřena především na úpravu volného prostoru v zahrádkové osadě. Účast byla poměrně slušná, akorát mám pocit, že se ji zúčastňují jedni a titíž členové zahrádkové osady. Někteří, kteří na brigády nechodí si neúklidí ani "před svým prahem".

Schůze 4.7.2009. Ze strany přesedkyně osady byly přípomínky k dodržování Osadního řádu. Osadní řád je proto, aby se dodržoval. Je v něm ošetřeno vše. Pořádek musí být všude, kde je určité slušné společenství lidí. Pranýřujme ty, kteří to nějakým způsobem nechtějí pochopit. Dále se rozvedla diskuze ohledně bezohledné jízdy aut po osadě a spotřebě a ztrátách elektřiny. Co se tyká spořeby elektřiny přístoupilo se k vydělení sumy na faktuře počtem skutečně spotřebovaných kilowatů na našich elektroměrech tak, jak to bylo do roku 2007. Tím byl nastaven spravedlivý výpočet pro všechny spořebitelé.

 

 

 Má to smysl. Tříďte opad!

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Naše schůzování

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozor na klíšťata

(J.L., 21. 7. 2008 10:16)

Že se v naší osadě výskytují klíšťata je pravda. Pravděpodobnost nakaženého klíštětě je velmi nízká, ale ... buďte ve střehu alespoň čtrnáct dní. V této době by se měly objevit příznaky, zejména vysoké teploty. Poněvadž jsem onemocnění prodělal, doporučuji zejména děti dát očkovat. Na webových stránkách si můžete o nemocech přečíst více například na http://zdravi.doktorka.cz/nemoci-prenasene.klistaty

Klíšťata

(R.B., 20. 7. 2008 21:58)

Na zahrádce, v této osadě, chytil náš malý syn klíště. Máme obavy jestli nebylo nakažené. Jsou v této lokalitě klíšťata nakažená? Děkujeme za odpověď.